12.6-14.6. sa tím našej školy pod vedením pani riaditeľky zložený z učiteľov, rodičov a priateľov školy zúčastnil štafetového behu od Košíc po Bratislavu. Hlavným cieľom bolo podporiť Ondríka Urama. Naši športovci zvládli náročné kilometre aj vďaka občerstveniam na predávkach. Medzi športovcami boli najviac pozitívne ohlasy na občerstvenie a starostlivosť v Liptovskom Mikuláši na pôde našej školy. Športovci sa mohli posilniť vývarom, domácimi buchtami, škoricovými slimákmi, teplým čajom a ovocím. Za tieto pozitívne ohlasy ďakujeme pani kuchárkam, pani učiteľkám a pani vychovávateľkám z našej základnej školy. V náročných podmienkach zvládli pripraviť aj nemožné z piatka (12.6.) na sobotu (13.6) v čase od 21:00 do 5:30. Ich pozitívna nálada a energia zahriala a povzbudila všetkých športovcov. Za všetko Vám úprimne ďakujeme.
Pozrite fotky
22-June-2026 - ( Monday )
Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ vyjadrujete súhlas s ukladaním súborov cookie do vášho zariadenia s cieľom vylepšiť navigáciu po stránkach a analyzovať využitie stránok. Viac informácií.